Maldivler'e Hoşgeldiniz

Maldivler’de tatil yapmaya karar vermek, yalnızca tatil için mükemmel konumu seçmek değil, aynı zamanda yaşamın güzel tarafını keşfetmektir. Zevkten dört köşe olacağınız bir tatil deneyimine hoş geldiniz!

Maldivler’de nerede kalırsanız kalın, mutlaka geri dönmek isteyeceğiniz kadar iyi zaman geçireceğiniz kesindir. Maldivler’de her şeyi bulabilirsiniz; soğuk hava ve dağlar hariç. Ancak, klimalar sayesinde serinleyebilirsiniz. Ayrıca kayak da yapabilirsiniz; fakat bunu karlı dağlarda değil, lagünlerde yaparsınız. Macera sporlarının adrenalinini istiyorsanız, yamaç paraşütünden su altı motosikletlerine, Maldivler’de her şeyi bulabilirsiniz. Ya da bir LiveAboard tekneyle bir haftalık safari turuna çıkarak deniz yaşamını keşfedebilir, suda sıçrayan yunusları görebilir ve ada keşfini deneyebilirsiniz.

Tam anlamıyla bir kaçış içinse, samimi misafirperverlikten gelen kişisel ilgi fırsatının bulunduğu lüks konaklama yerinden yalnızca bir adım ötedeki, el değmemiş mavi lagünün kıyıya vuran tatlı dalgalarıyla ıslanan ve hafifçe salınan Hindistan cevizi ağaçlarıyla çevrili adaların beyaz kumlu sahillerinden daha iyi bir yer düşünülebilir mi?

118 tesisin ve 392 konukevinin yanı sıra 17 şehir otelinin ve 130’dan fazla LiveAboard teknenin bulunduğu Maldivler’de her bütçeye uygun konaklama imkanı vardır. 1972’de organize turizmin tesadüfen  başlamasından bu yana geçen 45 yıl içinde sektör ciddi anlamda büyüme kaydetmiştir. Bugün, dünyadaki en sofistike ve en iyi işletilen turist destinasyonudur; her bir Maldivli, ziyaretçileri sıcak bir şekilde karşılar.

Maldivler’de yapılan bir tatil yalnızca mükemmel rahatlama konusunda en üst seviyeyi sunmakla kalmaz, aynı zamanda konuklara, tamamen doğal hazzın tadını da yaşatır. Hoş geldiniz!